Kobiety Rządzą w Prusicach! Świętowanie z okazji Dnia Kobiet

Jak co roku sala kinowa Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach już po raz kolejny zamieniła się w salę widowiskową z liczną publicznością składającą się z szerokiego grona Pań świętujących wspólnie Dzień Kobiet. Całość wzbogaciła doskonała atmosfera, wiele atrakcji, wspaniała muzyka i ciekawe pokazy.
 
Z okazji święta Pań Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach zadbał o szereg atrakcji, aby w ten wyjątkowy dzień zapewnić Paniom odrobinę relaksu i dobrej zabawy. Program artystyczny był zróżnicowany na tyle, aby każda z Pań mogła odnaleźć w nim coś dla siebie.
 
Dzień Kobiet rozpoczął się od stand-up’u Pauliny Potockiej, która rozbawiła salę do łez specjalnym programem dla Pań. Ciekawe sztuczki i przyrządzanie kolorowych trunków prezentowali profesjonaliści z OryginalnyBar podczas widowiskowego pokazu barmańskiego. Co ciekawe odważne ochotniczki miały możliwość sprawdzić swoje żonglerskie umiejętności w specjalnym konkursie!
Następnie wylosowano upominki dla uczestniczek przekazanych przez
sponsorów i partnerów wydarzenia:
 
• Fotograf - Patrycja Nowak-Bednarz
• Firma Organique
• Firma Budowlana „WOJDAK” Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Wojda
Burmistrz Gminy Prusice Pan Igor Bandrowicz
Wicestarosta Powiatu Trzebnickiego Pan Grzegorz Terebun
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach oraz Prusickie Centrum Fitness
 
 
Na zakończenie wieczoru na scenie wystąpił się wyjątkowy wokalista - Alberto Amati prezentując znane włoskie przeboje jak np. Azzurro,Susanna, Felicità czy Quando, Quando, Quando.
Włoska muzyka w wykonaniu rodowitego Włocha zdecydowanie przypadła Paniom do gustu, a ten występ na pewno na długo zapadnie im w pamięć. W trakcie całej imprezy na Panie czekał przygotowany specjalny poczęstunek oraz były serwowane orzeźwiające drinki.
 
Zapraszamy już za rok na kolejne wspaniałe świętowanie Dnia Kobiet!
 
 
dk.jpeg
Data publikacji: 25-03-2022 13:35 Data modyfikacji: 25-03-2022 13:47

Wydarzenia

Przewiń do góry