O Nas

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach.jpeg

 

GOKiS jest samorządową instytucją kultury Gminy Prusice. Jako Ośrodek Kultury i Sportu kształtujemy obraz kulturalny gminy, która żyje życiem jej mieszkańców.

 

Kim jesteśmy? Przede wszystkim zespołem otwartych i pozytywnych ludzi! Stawiamy na niebanalne/innowacyjne pomysły by aktywnie działać w kulturze i sporcie na terenie Gminy Prusice. W charakterze placówki działamy na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych. Z każdym dniem, jako jednostka organizacyjna gminy realizujemy nasze podstawowe zadania by wspierać potrzeby kulturowe mieszkańców Gminy Prusice.

Zależy nam na Waszym samorozwoju osobistym, jak i odkrywaniu indywidualnych talentów oraz pasji poprzez naszą szeroką ofertę zajęć kulturalno-sportowych. To z nami obejrzycie występy teatralne i kabaretowe, weźmiecie udział w warsztatach dostępnych dla każdej grupy wiekowej. Jako zgrany zespół organizujemy wydarzenia i imprezy plenerowe na ogromną skalę by wzbogacić Wasz wolny czas i wspomnienia podczas wszystkich Świąt.

 

Działamy z myślą o naszych mieszkańcach by integracja/zjednoczenie i rozwój gminy odbywały się zawsze na wysokim poziomie kulturalnym.

Dołącz do Nas!

Data publikacji: 15-03-2022 11:10 Data modyfikacji: 17-03-2022 15:12

Wydarzenia

Przewiń do góry