XII Dni Prusic za nami

To był bardzo intensywny weekend. W dniach 24-25 czerwca w Prusicach odbywało się wiele atrakcyjnych wydarzeń. W sobotę bawił nas Kabaret pod Wyrwigroszem, na scenie wystąpił Zespół Soleo Disco/Dance, a potem potańczyliśmy przy muzyce MR Cricket.

Niedziela nie ustępowała sobocie i rozpoczęła się bardzo sportowo. Na starcie XII Biegu Trzech Wież stanęło pół tysiąca biegaczy. Na prusickim Rynku gościliśmy blisko 2 tys. osób – zawodników i ich rodziny. Biegacze bardzo chętnie korzystali ze specjalnie przygotowanej dla nich strefy gastro, chłodzili się arbuzami i… kąpielą w basenie z lodem.

Po południu na scenie pojawiła się Gates of Blues i Nalepa&Friend, a prawdziwy tłum pod sceną zebrała gwiazda wieczoru – B.R.O.

W międzyczasie można było skorzystać z wesołego miasteczka, punktów gastronomicznych i dmuchańców.
- Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w organizację XII Dni Prusic i wszystkich wydarzeń towarzyszących, a także Mieszkańcom i Gościom, którzy tak licznie wzięli udział w święcie naszego miasta. Już dziś zapraszam na kolejne imprezy, które będą odbywały się tego lata i w późniejszych terminach. Mam nadzieję, że kolejny raz zaskoczymy naszą widownię – mówi Igor Bandrowicz, Burmistrz Gminy Prusice.

 

 

Data publikacji: 04-07-2023 14:12 Data modyfikacji: 04-07-2023 14:11

Wydarzenia

Przewiń do góry