CZAS NA TRENING! Prusickie Centrum Fitness zaprasza!

Prusickie Centrum Fitness to doskonale rozwinięte i zorganizowane miejsce z profesjonalnym sprzętem od ośmiu już lat działające w Gminie Prusice. Codzienna frekwencja, zadowolenie klientów jest dla nas inspiracją i motywuje do kolejnych działań!

Na co dzień w Prusickim Centrum Fitness można skorzystać z szerokiej i profesjonalnej oferty. PCF jest nowoczesnym obiektem sportowym, który stale się rozwija i oprócz urządzeń (SIŁOWNIA) ma do zaoferowania przede wszystkim wykfalifikowaną i profesjonalną obsługę. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, gdyż podstawą jest zachowanie bezpieczeństwa podczas ćwiczeń. Po wysiłku można odprężyć się w SPA, gdzie oprócz SAUNY można położyć się na leżaku i nabrać siły przy relaksacyjnej muzyce.

Ze starannością jest dobierany grafik zajęć grupowych dla klientów, dbając o właściwy rozwój sprawności uczestników zajęć. Ciągle poszerzana jest dotychczasowa oferta zajęć o nowe rodzaje treningów czy kursów. W ofercie ZAJĘĆ FITNESS dla dorosłych znajdują się: turbo spalanie, zdrowe plecy, step, latino dance (poziom podstawowy i zaawansowany), joga lecznicza, hatha joga, brazylijskie pośladki, indor cycling, kickboxing, tabata oraz ABT/TBC.

Weź głęboki oddech – relaks w komorze hiperbarycznej

Pragniemy przypomnieć Państwu o naszych możliwościach i usługach. Oferujemy TERAPIĘ W KOMORZE HIPERBARYCZNEJ. To bardzo bezpieczna i bezinwazyjna metoda polegająca na oddychaniu skoncentrowanym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia atmosferycznego. To 16x więcej tlenu, nawet 8x więcej komórek macierzystych już po kilku sesjach. To innowacyjna metoda na poprawienie jakości Twojego życia. Seanse w komorze zwiększają poziom energii i poprawiają wytrzymałość, oczyszczają organizm z zalegających toksyn, przyspieszają metabolizm, spowalniają procesy starzenia, jakość krwi ulega znacznej poprawie, mięśnie wzmacniają się znacząco, skóra odżywiana na wielu poziomach odzyskuje blask, kolor i piękno, poprawiają nastrój i samopoczucie, jak również oddychanie wzbogaconym tlenem korzystnie wpływa na nasze zdrowie, a terapia tlenowa wspomaga leczenie wielu chorób i schorzeń. Zapraszamy zatem do zapoznania się z cennikiem i poprawy jakości swojego zdrowia i życia poprzez skorzystanie z nowości w ofercie PCF.

2 godziny czy 2 minut? – Trening EMS

Warto przypomnieć, że Prusickie Centrum Fitness rozszerzyło swoją ofertę o TRENINGI EMS odbywające się za pomocą specjalnego urządzenia do elektrostymulacji, istotnie zastępującego sprzęt siłowy. Elektrostymulacja daje możliwość jednoczesnego zaangażowania do pracy wszystkich najważniejszych grup mięśni. To właśnie ta unikalna cecha treningu EMS sprawia, że jest on tak SKUTECZNY I ZAPEWNIA EFEKTY już przy 1 treningu w tygodniu. Efekt EMS wynika z wysokiej intensywności pełnego treningu całego ciała, który trwa MAKSYMALNIE 20 min.

Może masaż? Relaks dla Twojego ciała

Doskonale przyjęła się również niedawno wprowadzona usługa - ROLL SHAPE, czyli masaż za pomocą specjalnego urządzenia opartego na masażu limfatycznym, który pobudza krążenie, zapewnia intensywny i relaksujący masaż (działający ujędrniająco), pomaga w usunięciu toksyn z organizmu oraz doskonale redukuje cellulit.

Sport dla najmłodszych

Nie pozostajemy obojętni na sportowe potrzeby najmłodszych mieszkańców. Budowanie świadomości sportowej od najmłodszych lat, odkrywanie pasji i zainteresowań jest dla nas bardzo motywującym i inspirującym zadaniem. Dlatego też w Prusickim Centrum Fitness prowadzimy ZAJĘCIA I TRENINGI DLA DZIECI: judo, kickboxing, joga oraz zajęcia taneczne dance kids. Planujemy rozszerzenie oferty o zajęcia cheerleaders. Nowy grafik zajęć pojawi się we wrześniu.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć oraz cennikiem obowiązującym od września.

Więcej informacji i zapisy: 71 740 00 58 oraz gokis.prusice.pl
TRENUJ DOBRZE, TRENUJ Z NAMI!

 

Od września obowiązuje nowy grafik zajęć i cennik. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

PCF cennik 2022-01.jpeg PCF grafik —wrzesień 05-01.jpeg

 

 

Wydarzenia

Przewiń do góry