Zajęcia

OFERTA

przygotowana przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach

 

  • ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI - zajęcia stworzone specjalnie z myślą  dla najmłodszych. To wspaniały sposób na aktywne spędzanie czasu w gronie rówieśników u boku profesjonalisty. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 16:00 na dużej sali GOKIS, a prowadzącym jest p. Marek Hajduk. Koszt zajęć wynosi 20zł. 
 
 
  • ZAJĘCIA TANECZNE W PARACH DLA DOROSŁYCH - dzięki tym zajęciom zyskasz swobodę i pewność siebie oraz przekonasz się na własnej skórze, że nauka i doskonała zabawa mogą iść ze sobą w parze! Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godz. 17:00 do 19:00. Prowadzącym jest p. Marek Hajduk. Koszt zajęć wynosi 80zł.
 
 
  • WARSZTATY WOKALNE - zajęcia wokalne prowadzi p. Aneta Góral. Uczestnicy szkolą się tu w zakresie dykcji, emisji głosu, interpretacji tekstu na wybranym przez siebie repertuarze. Efektem wspólnych działań są występy na imprezach kulturalnych organizowanych w naszej Gminie oraz na festiwalach muzycznych. Koszt zajęć wynosi 40zł, a odbywają się one w każdą sobotę o godz: 12:00.

 

 

  • WARSZTATY GITAROWE - masz problem z systematycznym ćwiczeniem? Brak Ci motywacji do gry? Nie wiesz co ćwiczyć, by osiągnąć zamierzone rezultaty? Już teraz zapraszamy Cię na warsztaty gitarowe prowadzone przez profesjonalistę w tej dziedzinie gitarzystę Damiana Cioska. Koszt zajęć 30zł. Obywają się one w Gminnym Ośrodku Kultury w Prusicach w środę o godz. 16:15, oraz w środę w Skokowej o godz. 13:45.
 
 
  • WARSZTATY SZACHOWE - nauka logicznego myślenia, konsekwentnego działania i podejmowania trudnych decyzji to tylko niektóre zalety, jakie daje młodemu człowiekowi gra w szachy. Szachy uczą odwagi, pokory i odpowiedzialności za własne decyzje. Uczestnik zajęć staje się bardziej cierpliwy, wytrwały i w pełni panuje nad sobą. Osobą prowadzącą zajęcia jest Krzysztof Bronowiski, a koszt zajęć to 10zł. Odbywają się one w środy o godz. 14:00.  

 

 

  • WARSZTATY GRY NA KEYBOARDZIE - indywidualne zajęcia na keyboardzie to dobry pomysł na rozpoczęcie swojej przyogody z muzyką. Nauka nut, rytmu oraz własnej improwizacji utworów. Zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. W każdym wieku można nauczyć się grać na tym wyjątkowym instrumencie. Zajęcia prowadzone przez Mateusza Kaczmarka w piątki od godz. 16:00. Kosz zajęć wynosi 40zł. 
 
 
  • WARSZTATY GRY NA PERKUSJI - indywidualne zajęcia, relaks i odprężenie. Naukę możesz rozpocząć w każdym wieku. Na zajęciach m.in: szczegółowa mechanika ruchu, gra na zestawie, gra z muzyką, gra z metronomem, style muzyczne oraz różne elementy improwizacji. Zajęcia prowadzi Paweł Ulatowski w każdy wtorek od godz. 16:00. Koszt zajęć wynosi 40zł.
Polecamy