Prusicki Obiekt Multifunkcyjny


SALA WIDOWISKOWA W GMINNYM OŚRODKU KULTURY

Do kompleksu GOKiS należy również nowoczesna sala widowiskowa, w której mieści się kino cyfrowe. Przestronna sala liczy 150 wygodnych miejsc siedzących. Jest ona przystosowana nie tylko do projekcji filmów, ale również stanowi znakomite miejsce do prowadzenia szkoleń, wykładów oraz konferencji. Innowacyjny sprzęt kinowy zakupiony przez zaangażowany w propagowanie sportu i kultury, zespół GOKiS, obsługuje wysokiej jakości obraz w technologii 3D oraz 4K.

 

Atutem seansów w Obiekcie Multifunkcyjnym jest przystępna cena za bilety, których koszt nie przekracza 10 zł od osoby. Z uwagi na fakt, że repertuar jest stale wzbogacany o najnowsze premiery kinowe sala zwykle gości bardzo liczną widownię. W zależności od godziny, w Obiekcie Multifunkcyjnym są wyświetlane zarówno bajki oraz filmy familijne dla całej rodziny, jak i poważniejsze gatunki przeznaczone dla widzów powyżej 16. roku życia i osób dorosłych. W repertuarze każdy może znaleźć interesujący go gatunek filmowy i wybrać się na seans w iście kinowej i kameralnej atmosferze.

 

W GOKiS organizowane są również okazjonalne i tematyczne seanse filmowe nawiązujące do podniosłych lokalnych uroczystości. Jest to jedna z wielu form, poprzez które bierzemy czynny udział w wydarzeniach i życiu gminnej społeczności. Warto wspomnieć, że prusicki GOKiS co pewien czas organizuje konkursy związane m.in. z bieżącym repertuarem. Do wygrania są atrakcyjne nagrody w postaci drobnych upominków. Zachęcamy do zapoznawania się z aktualnymi kwizami i akcjami, które mają miejsce na naszym fanpage’u na Facebook’u. Korzystna cena oraz nowe atrakcyjne produkcje sprawiają, że do GOKiS przybywają nie tylko prusiczanie, ale również mieszkańcy okolicznych miejscowości.

 

Sala widowiskowa zapewnia świetne warunki do oglądania najnowszych ekranizacji. Dodatkowym udogodnieniem jest niedawno wprowadzona możliwość zakupu biletów przez internet, co znacznie podnosi komfort rezerwacji miejsc.

 

Miła obsługa stanowiąca część zespołu GOKiS zawsze służy pomocą na miejscu, zajmuje się także wydawaniem nagród uzyskanych w konkursach. Jako dyrekcja czuwamy natomiast nad zapewnieniem Państwu dogodnych warunków oraz na miarę możliwości aktualnego repertuaru. W dalszym ciągu pracujemy nad rozwojem Obiektu Multifunkcyjnego i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych gości.

 

  1614159_273146739513662_1565654268_o.jpg

  

Obejrzyj galerię zdjęć z Prusickiego Obiektu Multifunkcyjnego >>

Polecamy