ZENON MARTYNIUK & AKCENT NA MAJÓWCE W SKOKOWEJ

wstecz

05/04/2018

Dziś na spotkaniu Dyrekor Gminnego Ośrodka Kultury Paweł Grzyb wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Prusice Igorem Bandrowiczem omawiali bogatą ofertę kulturalną i sportową dla mieszkańców Gminy Prusice, która została przygotowana na rok 2018.

W roku 2018 odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń w naszej Gminie, na których wystąpi wielu znanych artystów. Sezon imprez plenerowych zaczynamy tradycyjnie Majówką w Skokowej, która rozpocznie się w piątek 4 maja a zakończy w niedzielę 6 maja. Podczas Majówki W Skokowej nie zabranie atrakcji muzycznych. W piątek na scenie wystąpi Akcent Polska, następnie czeka nas zabawa z muzyką klubową i Prisoners Show, w sobotę będziemy bawić się przy hitach Zespół After Party a w niedziele Skokowską publiczność rozgrzeję CLEO.

Dni Prusic w roku 2018 odbędą się na Stadionie Orła Prusice przy ul. Powstańców Śląskich w pierwszy weekend wakacji 23 i 24 czerwca a gospodarzem tegorocznych Dożynek Gminy Prusice 25 sierpnia będzie Krościna Mała.

W tym roku znacznie poszerzymy również ofertę komercyjną podczas naszych imprez. Będzie znacznie więcej stoisk a podczas Majówki i Dni Prusic będziemy mieli również Wesołe Miasteczko.

Już teraz zapraszamy na wszystkie wydarzenia organizowane w Gminie Prusice przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach

Polecamy