Gminne Mikołajki & Jarmark Bożonarodzeniowy

Każdego roku pomagamy przy organizacji gminnych Mikołajek oraz Jarmarku Bożonarodzeniowego. Bardzo starannie przygotowujemy się do nachodzących Świąt Bożego Narodzenia i dbamy o to, aby mieszkańcom udzieliła się ta wyjątkowa i magiczna atmosfera.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, prowadzony przez profesjonalny zespół, co roku wspomaga działania lokalnych władz w czasie bożonarodzeniowych przygotowań.

W zeszłym roku do skutku doszedł okazjonalny świąteczny bieg „Poszukiwanie Świętego Mikołaja”. Ściągnął on zarówno zawodowych biegaczy, jak i amatorów tego sportu, także spoza gminy Prusice. Był to zaledwie jeden z wielu pomysłów, jakie mamy na zarekomendowanie wspaniałego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Prusicach. Sam Jarmark stanowi dość duże przedsięwzięcie. Jest on jedną z najwspanialszych okazji do przekonania się o gościnności i serdeczności mieszkańców gminy. Przyjezdnym szybko udzieli się tu iście świąteczny duch. Dbamy o to, aby na prusickim rynku nie brakowało rozrywek i pozytywnej atmosfery. Pragniemy zapewnić prusiczanom oraz gościom z ościennych miejscowości doskonałą rozrywkę. Ponadto, na Bożonarodzeniowym Jarmarku nigdy nie brakuje kolorowych straganów i stoisk ze świątecznymi przysmakami, które podkreślają charakterystyczny klimat świąt.

Ogromnym sukcesem gminnych Mikołajek jest wręczanie paczek najmłodszych prusiczanom, co bez wątpienia stanowi jeden z najprzyjemniejszych momentów tego magicznego dnia pełnego wrażeń.

Dbając o atrakcje związane z aktywnością, GOKiS troszczy się także o kulturalny aspekt świątecznych uroczystości gminnych. Staramy się, aby na rynku pojawiały się występy muzyczne i taneczne oraz różnorodne konkursy i atrakcje dla całej rodziny. Jako, iż dysponujemy ogromnymi pokładami fantazji i możliwości, planujemy na kolejne lata równie ciekawe i atrakcyjne formy rozrywki, na które serdecznie chcielibyśmy Państwa zaprosić już teraz.

 

Zespół Gminnego Ośrodka Kultury

Polecamy