Pikniki Rodzinne

Każdego roku w naszej gminie organizowane są pikniki rodzinne.

Obywają się one w sołectwach z naszej gminy. Rozpoczynają się w maju i trwają aż do września. Są to imprezy plenerowe skierowane do wszystkich mieszkańców naszej gminy.

Jest to czas dla mieszkańców, kiedy w weekend mogą spędzić wspólnie czas ze swoimi pociechami w gronie najbliższych sobie osób. Weekendy to dla wielu czas wypoczynku, dlatego pikniki stwarzają niesamowitą atmosferę, dzięki czemu możemy spędzić te dni równie aktywnie.

 

Zespół Gminnego Ośrodka Kultury dba o to, aby program artystyczny był jak najbardziej przystępny i atrakcyjny. Na przybyłych mieszkańców i gości czeka szereg atrakcji m.in.: konkursy dla dzieci, turnieje piłki siatkowej, turnieje piłki nożnej , turniej piłkarzyków, przeciąganie liny, dmuchańce, grill, koncerty artystów, koncerty zespołów ludowych oraz  zabawa taneczna do białego rana.

 

Dla nas jako Ośrodka Kultury niezmiernie ważna jest integracja rodzin, dlatego cieszy nas fakt, że mieszkańcy z wielką energią włączają się w przygotowywanie pikników w swoich  miejscowościach. Dzięki wspólnej pomocy organizacja pikników przebiega sprawnie i z roku na rok tych atrakcji jest więcej. 

Polecamy