Prusicka Scena Kabaretowa


Początek każdego roku w gminie Prusice to okres wielu zmian. Planowane są liczne wydarzenia oraz atrakcje dla naszych mieszkańców, dzięki którym zarówno dzieci, jak młodzież i dorośli, mają możliwość rozwijania się oraz spędzania aktywnie wolnego czasu.

Co roku, Prusice odwiedza wybrany kabaret z polskiej czołówki. Do tej pory mogliśmy gościć artystów, takich jak:


  • Marcin Daniec
  • Kabaret Paranienormalni
  • Kabaret Moralnego Niepokoju
  • Kabaret Neonówka
  • Kabaret Skeczów Męczących
  • Kabaret Smile

 

Można powiedzieć, że Prusice stały się centrum kultury rozrywkowej, którą w pierwszych miesiącach każdego roku odwiedzają doskonali artyści – satyrycy.
 
To wyjątkowe wydarzenie w całej okolicy, zwłaszcza że kabarety prezentują naprawdę wysoki poziom artystyczny. W ubiegłym roku to właśnie sala sportowa Zespołu Szkół w Prusicach zamieniła się w miejsce tętniące życiem dla wszystkich chętnych. Duża scena, starannie dobrane oświetlenie, niesamowite efekty specjalne stały się dopełnieniem wspaniałej atmosfery, którą buduje zarówno kabaret, jak i tutejsza publiczność.
 
Dlaczego warto przyjść na Prusicką Scenę Kabaretową? Otóż artyści prezentują widowisko zupełnie nowe, takie, którego nie można zobaczyć na ekranach telewizora. Co więcej, zanim wystąpią na scenie w Prusicach, poznają bolączki tutejszych ludzi, obyczaje, zjawiska oraz poszukują informacji o reprezentantach gminy. Gdy dokładnie zapoznają się z naszym regionem, mogą śmiało poruszyć tematy lokalne, które na pewno będą bawić mieszkańców do łez.
 
Prusicka Scena Kabaretowa jest wyjątkową ofertą kulturalną stworzoną przez Burmistrza Gminy Prusice dla mieszkańców gminy. Głównym organizatorem wydarzenia jest nasz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby impreza była na jak najwyższym poziomie. Ponadto, chcemy, aby wieczór z kabaretem reprezentował nową jakość, dlatego staramy się, aby w każdym roku był on lepszy od poprzedniego oraz mile wspominany.
 
Prusicka Scena Kabaretowa to wspólnie zapoczątkowana tradycja z wielką dawką humoru i niesamowitą atmosferą, którą warto jest kontynuować. Jak co roku, zapraszamy więc do uczestnictwa w tym wydarzeniu kulturalnym. Gwarantujemy mile spędzony czas z odpowiednią dozą humoru.
Polecamy