Dzień Kobiet

Po raz pierwszy w 2016 roku, z okazji Dnia Kobiet Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach zorganizował biletowaną imprezę dla pań.

 W sali widowiskowo-kinowej można było podziwiać m.in. pokaz fizycznych umiejętności męskiej grupy Streetworkout Trzebnica, skorzystać z porad specjalistów dotyczących zdrowia, urody i kosmetyków, a także wysłuchać koncertu Martyny Marek i Sebastiana Frąckowiaka Duo!. Punktem kulminacyjnym był występ kabaretu Chyba, który do łez rozbawił wszystkie zgromadzone panie. W ramach spotkania, uczestniczki miały możliwość skosztowania słodkich wypieków, rozmaitych przystawek w formie szwedzkiego stołu oraz pysznych napojów. Uwiecznieniem imprezy stał się podarunek, gdyż każda z pań otrzymała kwiatka – tulipana.

 Ta klimatyczna impreza wywarła ogromne wrażenie na wszystkich uczestniczkach. Przez długi okres czasu zarówno dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach - Paweł Grzyb, jak i Burmistrz Miasta i Gminy Prusice - Igor Bandrowicz oraz pracownicy biorący udział w organizacji uroczystości, zebrali wiele przychylnych opinii, co do kontynuacji tego wydarzenia. To święto, podczas którego panie mogły pozwolić sobie na chwile relaksu i przyjemnej rozrywki, w wyjątkowej atmosferze.

 

Święto Dnia Kobiet w GOKiS to nowa tradycja w Prusicach, która na pewno będzie stanowić niezapomnianą i wyjątkową chwilę dla każdej kobiety.

Polecamy