Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

 logo.png

 

WOŚP - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – to projekt łączący osoby czujące chęć niesienia pomocy innym, w którym uczestniczy cała Polska, w tym również nasza gmina Prusice. Wolontariusze z wielką chęcią i zaangażowaniem dołączają do akcji, aby wspólnymi siłami zebrać potrzebne fundusze na ratowanie życia chorych osób.

Akcja WOŚP od wielu lat wspierana jest przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach, natomiast od 2016 roku GOKiS jest głównym organizatorem finału WOŚP w Prusicach. Pod przewodnictwem dyrektora ośrodka – Pawła Grzyba – zaangażowany zespół przygotowuje moc atrakcji dla każdego z uczestników WOŚP. Czas podczas tej charytatywnej imprezy umilają występy znanych i lubianych zespołów oraz atrakcyjne licytacje, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród zgromadzonych na sali.

 

 

03/08/2021
do: 16/03/2017

WOŚP 2017

 25. Finał WOŚP miał miejsce na scenie sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach. Pomieszczenie wypełniło się mnóstwem osób, które w ramach imprezy brały także udział w przygotowanych przez zespół atrakcjach: sportowych i muzycznych. Przybyli goście mogli... zobacz więcej

Polecamy